Naši partneri

Spolupráca je dôležitá.

ĎAKUJEME!

krátky popis banneru
krátky popis banneru
 Rada pre dovolenkárov

Dovolenkujete v Ružomberku?

Odporúčam navštíviť Apartmánový dom Fatrapark 2 . Určite budete spokojní :)

krátky popis banneru
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Kontakt
Mgr. Anežka Neupauerová - aNoW
  Lúčky 195
  034 82   Lúčky
  tel.: +421 917 566 030
 
 Kalendár udalostí
 Základ sú nohy

Viete, že o nohy sa treba starať?

Profesionálnu starostlivosť o vaše nohy nájdete

U Majky

krátky popis banneru

Tak si poďme navariť

U nás doma sa vždy varili polievky. Ocino ich miloval. A tak mamina vyvárala polievky od výmyslu sveta a ja som ich niekoľko odkukala a  varím ich až dodnes.  No ako som už písala v príspevku, ktorý vás k tomuto receptu odkázal, keď sa vám to už všetko v hlave poukladá tak , ako má a keď pribudne nejaký ten rôčik, niekoľko zdravotných problémov, úžasné tradičné jedlá treba trošku odľahčiť. Tak som musela odľahčiť aj ja .

Priznávam bez mučenia. Nebolo a ani nie je to pre mňa jednoduché, lebo človek za x rokov nadobudne nejaké zvyky, ktoré by sme skôr mohli nazvať  zlozvykmi, ale treba ísť ďalej . Správna miera a poznanie svojho tela vám ukáže tú správnu cestu.  Ja tomu verím , lebo ukazuje aj mne. Ale mám sa vždy o koho oprieť  a popýtať o radu.

Tak vždy keď zvrtnem nejakú tú tradičnú inak, nechám vám ju tu, nakuknete a možno si zvrtnete tiež.  A možno ešte o niečo lepšie J

Poznámka: upravujem polievky, ktoré som varila tak, ako moja mamina, možno vy ich varíte odvždy inak, preto tu nechcem nič ani odporúčať, ani presadzovať, chcem sa podeliť :)