Naši partneri

Spolupráca je dôležitá.

ĎAKUJEME!

krátky popis banneru
krátky popis banneru
 Rada pre dovolenkárov

Dovolenkujete v Ružomberku?

Odporúčam navštíviť Apartmánový dom Fatrapark 2 . Určite budete spokojní :)

krátky popis banneru
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Kontakt
Mgr. Anežka Neupauerová - aNoW
  Lúčky 195
  034 82   Lúčky
  tel.: +421 917 566 030
 
 Kalendár udalostí
 Základ sú nohy

Viete, že o nohy sa treba starať?

Profesionálnu starostlivosť o vaše nohy nájdete

U Majky

krátky popis banneru

BEZ...BEZ... BEZBEZ .... BEZ.... BEZ

Akosi pričasto sa stretávame s predložkou bez.Tak napríklad bez lepku, bez laktózy, bez cukru,...
Áno, dnes trpíme rôznymi zdravotnými problémami, pri ktorých keď dodržiavame bez...., malo by to byť oveľa lepšie.  Hlavne to naše telo by na tom malo byť lepšie.
Ja nie som žiadny lekár, ale mám odpozorované, že moje telo je zväčša obrazom toho, čo sa deje v mojom vnútri – čo prežívam, či ma niečo trápi alebo som v úplnej pohode. Všetko si prečíta a dá mi vedieť. A vtedy sa tvárim, že pokiaľ je to na nič, tak to  všetko vyriešim tým, že vylúčim pečivo, cukor, zvýšim prísun vitamínov a iné. Aj tak sa v podstate nič svetoborné neudeje. V podstate vždy prídem na to, že som hlavne bez chuti, bez energie, bez úsmevu, bez slnka,....
A vtedy na 100% funguje „bezdrôtová nabíjačka“. Ďakujem tomu, kto ju vymyslel. Dokonalú s neskutočnou silou liečiť – navracia chuť do života, nabíja energiou a opäť sa dokážeme usmievať. Nevyrieši sa všetko, ale s chuťou opäť ísť, sa oveľa lepšie zvládajú problémy, či už zdravotné alebo tie životné. Odrazu sa na všetko vieme pozrieť aj z iného uhla.
A možno aj tie naše novoročné ciele, na ktoré sme už možno aj zabudli, naformulujeme nabudúce tak pozitívnejšie. Nie „ nebudem, nesmiem, nedám si,“.... ale „budem viac, dám si bez“.... To znie tak inak :)  Ja už som tak formulovala tento rok a veru, niektoré veci idú naozaj oveľa lepšie :)
A ešte k predložke bez. Dnes som sa vracala z Liptova bez auta, potrebuje nejakú údržbu, tak som šla vlakom. Nezabudla som si však z neho vybrať paličky, lebo bez nich si už akosi svoj život nejako neviem predstaviť :)

A nezabúdajte, ako spieva Karol Duchoň, život si koreňte  „S úsmevom“ :)