Naši partneri

Spolupráca je dôležitá.

ĎAKUJEME!

krátky popis banneru
krátky popis banneru
 Rada pre dovolenkárov

Dovolenkujete v Ružomberku?

Odporúčam navštíviť Apartmánový dom Fatrapark 2 . Určite budete spokojní :)

krátky popis banneru
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Kontakt
Mgr. Anežka Neupauerová - aNoW
  Lúčky 195
  034 82   Lúčky
  tel.: +421 917 566 030
 
 Kalendár udalostí
 Základ sú nohy

Viete, že o nohy sa treba starať?

Profesionálnu starostlivosť o vaše nohy nájdete

U Majky

krátky popis banneru

O strachoch


V živote sa nám objavujú veci, ľudia, situácie, čokoľvek, čo nás do určitej miery obmedzuje. Keď sa na to človek pozrie z iného uhla, prípadne očami niekoho iného, kto je už za.... zistí, že tie obmedzenia sú často do takej miery, do akej si to pripustíme. Veď koľko ľudí so skutočnými obmedzeniami nám môže byť príkladom?
V mojom živote ma najviac obmedzovali a občas ešte obmedzujú rôzne strachy. Musela by som ich vymenovať niekoľko, ale jeden z nich sa zmenil úplne. Keď som dostala prvé paličky, pamätám si , ako som sa nevedela prinútiť ich ísť konečne vyskúšať. Aj som chcela, ale... raz bolo vidno, potom už zas bola tma a čo ak ma niekto uvidí mladú babu chodiť s paličkami? .... no a x podobných výhovoriek ... nuž...
Mala a stále aj mám šťastie na ľudí, ktorí mi vedeli nastaviť zrkadlo a postupne som naozaj pochopila, že toto všetko je len v mojej hlave. Môj strach vôbec niekam vyliezť s paličkami, aby.... sa zmenil na „strach“ z toho, že nemám dostatočné množstvo času na to, aby som stíhala všetko, čo mám s paličkami zaľubom :)  táto premena nastala v mojej hlave, ale nebolo to len o paličkách.... bola to dlhá cesta... cesta k poznaniu samej seba...
Pri mojich potulkách som sa niekoľkokrát pohybovala popri jednom mieste, kde som mala vždy pocit, že ma niekto sprevádza, súbežne so mnou kráča...lesom... najskôr som si myslela , že sa mi to len zdá, potom som to počula až tak, že som zastala, či naozaj,,, a potom som sa tomuto miestu začala vyhýbať, lebo som dostala strach, aby sa mi niečo nestalo....
Dnes som svoje kroky nasmerovala práve k tomuto miestu. Povedala som si, že dnes to dám, bez strachu, v pohode. Priznám sa, že som sa naozaj sústredila, či a čo počujem. Nepočula som nič. Len obyčajné ticho.
Vraví sa, že ticho lieči. Asi preto za ním stále kráčam. A dnes ma tam čakalo a ja som pochopila, že to, čo som vždy počula bolo to, s čím som sa nevedela vyrovnať, nevedela pustiť z hlavy, nevedela zabudnúť. 
Keď však nájdete cestu k sebe, začnete si dôverovať, najväčšou odmenou bude to, po čom možno túžite najviac... pre mňa to bol POKOJ V DUŠI.
Ďakujem všetkým, ktorí mi na tejto ceste pomáhali,  vždy pri mne boli, hučali do mňa, ale aj objali a povzbudili. Tá cesta, vykročiť za svojím ja, stála za to.
A takto pekne sa dá vykročiť aj za zdravím, napríklad s paličkami. Nemusíte mať strach, je to paráda :)
Tak do kráčania priatelia :)