Naši partneri

Spolupráca je dôležitá.

ĎAKUJEME!

krátky popis banneru
krátky popis banneru
 Rada pre dovolenkárov

Dovolenkujete v Ružomberku?

Odporúčam navštíviť Apartmánový dom Fatrapark 2 . Určite budete spokojní :)

krátky popis banneru
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Kontakt
Mgr. Anežka Neupauerová - aNoW
  Lúčky 195
  034 82   Lúčky
  tel.: +421 917 566 030
 
 Kalendár udalostí
 Základ sú nohy

Viete, že o nohy sa treba starať?

Profesionálnu starostlivosť o vaše nohy nájdete

U Majky

krátky popis banneru

ÁNO...

Všetci, ktorí ma poznajú, vedia, že nie som  veľký cestovateľ, čo však neznamená, že raz cestovať nebudem. Rada by som , najmä niekam k moru, na sever,... Momentálne je to tak, že cestovať nemusím a ani sa mi nechce. 

V aktuálnej situácii, v ktorej sa už krútime pomaly rok ma aspoň nepostihla depka z toho, že nemôžem vycestovať niekam do neznáma a neplačem preto, lebo nemôžem nikam ísť. A prečo by som aj, keď v tom najbližšom okolí nájdem možno tie najkrajšie miesta, či zákutia, kde dokážem v kľude zrelaxovať a nadýchnuť sa? A v podstate ma to až toľko nestojí - určite ste počuli , že moderný nordic walking je asi jedným z najlacnejších pohybových aktivít, kde je prvotnou investíciou zaplatenie kurzu, zakúpenie paličiek a to ostatné už nájdete doma - športové oblečko, tenisky, ruksačik , či flašu na vodu :) Dôležité je , že nám prináša to, čo je pre naše zdravie, či už fyzické, či psychické, podstatné. Vďaka za to.

Preto aj s paličkami najradšej vyrážam  doslovne "za dom, či za plot". Veľa ľudí sa ma už opýtalo, prečo nevyrážame s paličkami niekam na dlhšie trasy, výlety, do Tatier a neviem kam všade. Mám na to jednoduchú odpoveď: " Je x iných inštruktorov, ktorí takéto aktivity poskytujú, stačí ich osloviť a pridať sa k nim."

Mojím cieľom je byť tu pre ľudí najmä preto, aby:

a/ som ich naučila správnu techniku moderného nordic walkingu

b/ som bola k dispozícii pri jej dolaďavaní, cibrení, šperkovaní

c/ som pripravovala tréningy, ktoré sú postavené tak, aby posilňovali celé telo k zvládnutiu správnej techniky

d/ som im ukázala , že na toto všetko stačí kus poľnej cesty za domom :)

Nie som tu na to, aby som vyslovovala akékoľvek závery, čo je najlepšie, čo najrozumnejšie, do čoho sa pustiť, za kým ísť, koho  a čo si vybrať. Sme dostatočne "veľkí" na to, aby sme toto všetko zvládli, rozhodli sa a za svoje rozhodnutie prijali aj zodpovednosť.  Zodpovednosť za svoje zdravie :)

Aj mňa ešte čaká dlhá cesta, ale som tu pre vás aj preto, aby som vás na tej vašej mohla sprevádzať ... aj s paličkami :)

A.