• Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
 Kontakt
Mgr. Anežka Neupauerová - aNoW
  Americká 195
  034 82   Lúčky
  tel.: +421 917 566 030
 
krátky popis banneru
 Facebook live stream
 Novinky
Farby ovládli prírodu, hor sa von :)01.10.2019   Farby ovládli prírodu, hor sa von :) - Tešíme sa na vás :) stačí napísať :)

Na stope

Tak som si dnes vybehla do Jahodníckych hájov. Rada sa tam vraciam, to je ako domov.  Výborne sa tam rozmýšľa a človek môže byť sám so svojimi myšlienkami.
Blíži sa koniec roka. Ľudia bilancujú, hodnotia. Pomyslene sa ohliadajú za tým, čo bolo, čo zvládli, čo mohli urobiť lepšie.
Tiež mi dnes všeličo behalo po rozume. Odrazu som zastala a pozrela som sa za seba... tak naozaj. Oči mi padli na stopy, ktoré som za sebou v jemnom snehovom poprašku zanechávala.
A tak som šla po vlastnej stope. Všímala som si uloženie nôh. „Ježkove oči!“ Áno, áno, ešte som sa toho ani po toľkých odchodených kilometroch nezbavila. Nedokonalé koľajničky mám , pravá noha má stále chuť odbiehať z predpísanej trasy. Nuž. Jeden z ďalších cieľov do nového roku. Zdokonaliť aktívny postoj. A vraj „len také paličkovanie!“
Každopádne walkovanie je super a kedykoľvek vás to rada naučím a určite aj moji kolegovia :)
Takže po krátkom zhodnotení vlastnej techniky som zistila, že teda stále dokonalá nie je a asi ani nikdy nebude, čo však neznamená, že na sebe prestanem pracovať.
Myšlienka na dnešný deň... „nemusíme byť dokonalí, nič nám však nebráni, aby sme sa k dokonalosti aspoň o kúsok priblížili“.....
Tak vám držím prsty pri zdokonaľovaní sa už v akejkoľvek sfére.
Ja si idem uvariť čaj, lebo som po 8 km celkom pekne vymrzla  :)