Naši partneri

Spolupráca je dôležitá.

ĎAKUJEME!

krátky popis banneru
krátky popis banneru
 Rada pre dovolenkárov

Dovolenkujete v Ružomberku?

Odporúčam navštíviť Apartmánový dom Fatrapark 2 . Určite budete spokojní :)

krátky popis banneru
 Kontakt
Mgr. Anežka Neupauerová - aNoW
  Lúčky 195
  034 82   Lúčky
  tel.: +421 917 566 030
 
 Udalosti
 Facebook
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Novinky
Pracujeme :) stačí sa ozvať Pracujeme :) stačí sa ozvať

Prihlásiť sa môžete cez prihlasovací formulár, telefonát alebo ako vám je najlepšie :)

Fáza "ZAVEDENIE"

FUUU ...idem ďalej

Pridať sa do Klubu ranostajov bol fakt bohovský nápad. Celý život človek bojuje s množstvom vecí – s množstvom náročných situácií, s množstvom hlupákov, s množstvom nezmyselných predpisov, ale ten najhorší a najťažší boj zvádza sám so sebou. Ježkove oči...

Po 22 zničujúcich dňoch nasleduje ďalších 22 dní, počas ktorých by mali prísť ešte horšie chvíľky, ako doposiaľ. Ďakujem pekne. Nuž ... nové zvyky, nové neurónové cesty, rekonštrukcia celého systému , to všetko je niečo iné, krok do neznáma. Mozog spotrebuje množstvo energie na to, aby to spracoval a spracoval najmä strach. Príde ešte väčšia únava, ešte veľa bolesti, ako keď sa rodí niečo nové. Veď aj príchod nového života na svet vyzerá priam strastiplne a nakoniec vyčarí  úsmev na tvári, pocit šťastia a obrovskej vďaky.

Tak teda hlavu hore. Bude dôležité pamätať najmä na to , že : Základom majstrovstva je VYTRVALOSŤ ... keď to budete chcieť vzdať, vytrvajte ... keď budete stáť pred voľbou, vždy si vyberte to, čo od vás bude vyžadovať najviac.... vďaka tomu budete rásť!!!

Ak som to teda vzdala dnes ráno, zajtra sa budem musieť zdvihnúť. Keď nebudem vládať urobiť  20 drepov, tak ich urobím 30, inak sa neposuniem nikam!!! No nič, pokračujem....

Rozmýšľala som dnes nad tými 66 dňami, ktoré človek potrebuje na to, aby sa s novými návykmi zžil a pripadali mu úplne prirodzené, ako súčasť. Často počúvam ľudí, ktorí sú dlho sami, že si už na samotu zvykli. Niekto by povedal, že na samotu sa zvyknúť nedá. Ja si myslím , že dá. Len sa s tým človek akosi nechce stotožniť a stále čaká, že v jeho živote sa vyskytne niečo alebo niekto, čo tento stav zmení.

A o tom sú asi aj súčasné vzťahy. Už akékoľvek. Začnú sa formovať a pri prvej prekážke to vzdáme, lebo načo. Príde niečo nové, príde niekto iný. Chýba VYTRVALOSŤ. Ak sa však človek vyberie cestou , kedy dokáže zabojovať, napriek prekážkam, problémom, čomukoľvek, čo stavia múr za zmenou k lepšiemu, odmena sa určite dostaví.

A tak je to aj so vzťahom samých k sebe. Doprajme si čas, aby sme sa dokázali prijať a mať sa radi. Doprajme si čas získať aj tento návyk. Buďme vytrvalí.  A tak , ako sa pozbiera v jeseni úroda a my sme za ňu vďační, buďme vďační aj za cestu, ktorá nás vedie ... k sebe.

Tak teda ... príjemnú cestu... k sebe :)
 

Anež